Атестація магістрів на факультеті фізичного виховання ДДПУ

9 грудня на факультеті фізичного виховання відбулась атестація (перший комплексний кваліфікаційний екзамен) здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Середня освіта (Фізична культура)» заочної форми навчання у онлайн-форматі в якому брали участь викладачі кафедри ТМОФВіР. Голова атестаційної комісії Олексій Володимирович Позднухов – заслужений тренер України, тренер збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору, наш стейкхолдер. Кожен магістрант підготував оригінальне індивідуальне науково-дослідне творче завдання – важливу складову атестаційного екзамену. Здобувачі продемонстрували свої здібності до наукових досліджень та знання у сфері теоретичних методичних основ фізичного виховання, реабілітації й оздоровлення школярів, підготовці майбутніх спортсменів тощо. Бажаємо нашим випускникам вдалого складання другого атестаційного екзамену за вибірковою частиною та успішного застосування здобутих компетентностей! Дякуємо за надану інформацію та фотографії секретарю атестаційної комісії доц. Мусхаріній Ю.Ю.