СПІВПРАЦЯ З КЛЮЧОВИМИ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ У РАМКАХ ФОРУМУ «РОЗВИТОК РЕГІОНАЛЬНИХ ПЕРСПЕКТИВ»

Надважливу роль у підвищенні якості підготовки здобувачів всіх рівнів відіграє налагодження партнерства кафедри менеджменту з ключовими стейкхолдерами та їх участь у спільних заходах із розвитку громади. Так, за ініціативи Представництва німецької НУО DRA e.V. в Україні - «Центр громадянського суспільства «Друкарня»», при підтримці Konrad-Adenauer-Stiftung, члени кафедри взяли участь в організації та проведенні у Слов’янську Форуму «Розвиток регіональних перспектив» (15-16 грудня 2021 р).

Під час форуму відбулися зустрічі та обговорення перспектив співпраці кафедри з роботодавцями, науковою спільнотою, громадськими організаціями. Зокрема з:

• д. е. н., проф.В. Родченко, проректором з науково-педагогічної роботи, ХНУ ім. В.Н. Каразіна (м. Харків);
  • д. е. н., проф.М. Верескуном, професором ПДТУ (м. Маріуполь);
  • А. Рапітським, автором проєкту та керівником Індустріального парку «Біла Церква»;
  • д. е. н., проф.В. Панченко, директором Аналітичного центру економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України;
  • керівниками кластерів: «Агроудкластер» м. Харків, швейних кластерів Донецької обл. «Донбас Фешн Кластер» та «Фешн Кластер Юрейн»; представниками хімічного кластеру м. Слов’янськ;
  • керівниками промислових підприємств м. Слов’янськ: АТ «Зевс Керамика», ТОВ «Керамофарфор», ТОВ «Ремтяжмаш»;
  • представниками міжнародних організацій DRC, UNDP, Представництва німецької НУО DRA;
  • керівниками громадських організацій власниками соціальних підприємств Слов’янська та Краматорська: В. Бабічем, власником соціального підприємства “Кав'ярня Поруч”; Н. Бондаренко, головою ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя»; Л. Скорописовою, головою Слов'янської міської громадської організації «Всеукраїнське об'єднання ветеранів»; Н. Айдіною, головою “Реабілітаційний комітет жінок та дівчат з інвалідністю “Неонела”; О. Шаповал, головою ГО “Інваліди з вадами зору з дитинства та загального захворювання “Дотик” та ін.; представниками ВЦА м. Слов’янськ.

За результатами форуму підписано меморандум щодо визначення стратегії і напрямів розвитку Слов’янської ТГ.