Державна атестація як процес взаємодії зацікавлених сторін: роботодавців та ЗВО

Важливу роль під час налагодженого партнерства закладу освіти з ключовими стейкголдерами становить їхня безпосередня участь у процесі діяльності ЗВО, зокрема в державній підсумковій атестації здобувачів другого (магістерського) рівня ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» (гарант – Падалка Р.М.) та ОПП «Cередня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» (гарант – Нестелєєв М.А.). Заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янського педагогічного ліцею, учитель вищої категорії, старший учитель Людмила Володимирівна Матюшина та кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської та слов’янської філології Орел Анна Сергіївна дійшли висновків, що програмні результати навчання та фахові компетентності випускників носять практичний характер і можуть бути використані в їхній подальшій професійній діяльності. Тому ОПП заслуговують на їх практичне впровадження в навчально-виховний процес філологічного факультету.