Розширене засідання кафедри практичної психології зі стейкхолдерами

21.12.2021 р. відбулось розширене онлайн засідання кафедри практичної психології з запрошеними стейкхолдерами: Митник О.Я. (доктор педагогічних наук, професор, зав. кафедри практичної психології Національний педагогічний університет М.П. Драгоманова), Паркулаб О.Г. (кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології розвитку ПНПУ імені Василя Стефаника), Кадук О.М. (завідувачка відділу соціально-психологічного супроводу розвитку особистості Донецького ОБЛІППО), Квас О.А. (головний спеціаліст Управління освіти Краматорської міської ради), Бабенко О.А. (директор педагогічного ліцею м. Слов’янськ), Каракулова І.А. (директор ліцею №4 «Успіх» м. Краматорськ), Древняк Ю.М. (педагог-реабілітолог комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка), Котляров О.В. (директор Слов’янського хіміко-механічного технікуму), Лічман В.В. (завідувачка ЗДО №11 «Струмочок» м. Слов’янськ), Савицька Ю. В. (завідувачка ЗДО№24 «Ракета» м. Слов’янськ). У рамках засідання обговорили зміст освітньої програми «Практична психологія» спеціальності 053 Психологія першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, проаналізували динаміку впроваджених змін та заслухали пропозиції стейкхолдерів щодо подальшого удосконалення ОП «Практична психологія». За підсумками засідання було визначено перспективи та напрями співпраці на 2022 р.