Заняття за участю стейкхолдера

Під час вивчення дисципліни «Технології соціального забезпечення» зі здобувачами 4 курсу першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти спеціальності  232 Соціальне забезпечення  14.09.2021 року  викладачкою кафедри соціальної роботи  педагогічного факультету доцентом І.В.Трубник  було проведено  практичне заняття на тему: «Технології соціальної роботи з людьми похилого віку». На заняття була запрошена стейкхолдер - заступниця директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янської міської ради Донецької області» Кобзиста Анна Вікторівна, яка у своєму повідомленні детально розкрила стратегії соціальної роботи з людьми похилого віку в умовах центру.