Розширене засідання кафедри теоретичних, методичних основ фізичного виховання і реабілітації 28 жовтня 2021 р.

На кафедрі ТМОФВіР відбулось розширене засідання на яке були запрошені гарант освітньої програми 014 Середня освіта (Фізична культура) бакалаврського рівня доц. Мусхаріна Ю.Ю. стейкхолдери Котляров І.М. Вчитель фізичної культури Слов’янської спеціальної школи №23 Донецької обласної ради, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, Заслужений тренер національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору (знаходиться на чемпіонаті світу з пауерліфтингу в Грузії, пропозиції прислав поштою), Рипунов М.О. В.о. директора Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школи м. Слов’янська» (онлайн), Рябокінь М.О. директор Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школи м. Слов’янська» (онлайн), студенти факультету фізичного виховання Сафонова Є. (онлайн), Лісова М. (онлайн) та інші. Присутні слухали гаранта ОП «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) рівня доц. Мусхаріну Ю.Ю. та гаранта ОП «Середня освіта (Фізична культура)» другого (магістерського) рівня доц. Холодного О.І. щодо оновлення та розширення загальних і спеціальних компетентностей та програмних результатів навчання. В результаті жвавої дискусії одноголосним голосуванням були затверджені пропозиції гарантів ОП щодо сумісних тем дослідження викладачів кафедри ТМОФВіР, магістрів при виконанні ІНДТЗ зі стейкхолдерами. Пропозицію стейкхолдерів про рекомендацію за можливості та офіційного дозволу викладати практичні  предмети спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) офлайн, а також запрошення студентів та магістрів факультету фізичного виховання до практичної роботи ДЮСШ м. Слов’янська взяти до уваги та рекомендувати у впровадження роботи кафедри.