Філологічний факультет. Професія. Наука: про участь стейкхолдерів ОП «Середня освіта (мова і література (російська))» другого (магістерського) рівня вищої освіти у науковій діяльності ЗВО

20–21 жовтня 2021 р. на базі ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ Донецької області) проведено VIIІ науково-практичну інтернет-конференцію «Методологія та історіографія мовознавства». Конференцію присвячено 25-й річниці відновлення філологічного факультету нашого вишу.

У конференції взяли участь (виступили з надзвичайно цікавими й науково креативними доповідями та повідомленнями; опублікували тези у збірнику матеріалів конференції) гарант, члени робочої групи та стейкхолдери ОП «Середня освіта (Мова і література (російська))» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (російська)): Маторіна Наталя Михайлівнагарант освітньої програми, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германської та слов’янської філології; Рубан Алла Анатоліївна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської мови та літератури; Ледняк Юлія Владленівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри російської мови та літератури; стейкхолдери, включені до робочої групи → Тесленко Наталія Ігорівна – вчитель української мови та літератури вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель, заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 5 Слов’янської міської ради Донецької області; Клець Ольга Олексіївна – вчитель російської мови та літератури, української мови та літератури, зарубіжної літератури Краматорського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 – дошкільний навчальний заклад» Краматорської міської ради (учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель); кандидат філологічних наук; Клименко Олена Вікторівна –  вчитель російської мови та літератури, української мови та літератури, зарубіжної літератури Слов’янського педагогічного ліцею Слов’янської міської ради Донецької області (учитель першої кваліфікаційної категорії); Масич Анна Анатоліївна – учитель зарубіжної літератури Борівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 2 Ізюмського району Харківської області (кваліфікаційна категорія – спеціаліст); Кравченко Варвара Сергіївна – здобувач ОП «Середня освіта (Мова і література (російська))» спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (російська)); ІІ курс, денне відділення, філологічний факультет.

По завершенню конференції учасники отримали іменні сертифікати. Матеріали конференції опубліковано в електронному збірнику тез і розміщено на офіційному сайті ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (покликання: https://ddpu.edu.ua/index.php/navihatsiia-3/nauka-ta-inovatsii/konferentsii/2378-2016-06-21-20-23-11).