Участь викладачів та стейкхолдера кафедри ТМОФВіР у проведенні Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»

17 вересня доцент кафедри ТМОФВіР С.М. Борщов, доцент кафедри МВСПД Г.В. Григоренко та асистент кафедри ТМОФВіР Є.Г. Мухамадгалєєв брали участь у суддівстві гри «Джура», яка проводилась Райгородоцьким закладом загальної середньої освіти I-III ступенів під керівництвом директора, стейкхолдера кафедри ТМОФВіР – Л.І. Каліберда. Цей заклад освіти є чемпіоном Донецької області у проведенні «Джури». Основна мета заходу - військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва, допоміжна більш ефективне забезпечення надбання компетентностей здобувачами освітньої програми «Середня освіта (Фізична культура)» бакалаврського рівня вищої освіти, в тому числі під час опанування дисциплін вибіркового блоку «Захист України». Тож, викладачі факультету фізичного виховання удосконалюють досвід організації та проведення всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри з метою більш ефективного забезпечення надбання компетентностей здобувачами освітньої програми «Середня освіта (Фізична культура)» бакалаврського рівня вищої освіти, в тому числі під час опанування дисциплін вибіркового блоку «Захист України».