Зустріч зі здобувачами 3-4 курсів факультету спеціальної освіти за темою: «Граючись-навчаємося»

Ігрова діяльність – провідна для дошкільного віку, особливо для дітей із порушеннями мовлення. У рамках співпраці зі стейкхолдерами, на базі КЗ «Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 2 «Альонушка» Слов’янської міської ради Донецької області 21 вересня доцентом кафедри логопедії та спеціальної психології Кордонець В. В. було організовано захід-зустріч зі здобувачами 3-4 курсів факультету спеціальної освіти за темою: «Граючись-навчаємося».

Вчитель логопед вищої категорії, вчитель-методист Ткаченко Тетяна Вікторівна ознайомила студентів із особливостями підбору та проведення ігор для дітей із ООП з метою реалізації навчально-виховного процесу в дошкільному закладі. Дошкільнята продемонстрували набуті знання та навички під час веселих ігор: «Впізнай, хто», «Чарівна доріжка», «Музичний поїзд», «Співоча руханка», «Бізіборд» та ін.. У процесі ігрової взаємодії Тетяною Вікторівною були враховані вікові особливості дитини, процеси сприймання і засвоєння інформації, потреби й цінності,  закономірності поведінки й комунікації кожної дитини окремо та у групі в цілому. Разом із тим, завдяки педагогічній майстерності та креативності вихователів Катерини Володимирівни та Галини Леонідівни, було вдало та цікаво поєднано ігрову та навчальну діяльність.

Дошкільнята захопливо грали, виконували доручення вихователів і, навіть, навчали дівчат-студентів, як правильно виконувати такі складні, але такі цікаві дії. Здобувачі із задоволенням поринули у чарівний світ гри, у якому зовсім скоро їм необхідно буде самостійно реалізовувати власні фахові компетентності в процесі практичної підготовки в якості логопеда дошкільного закладу.

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за цікавий і повчальний захід, який надихає та спрямовує здобувачів на розвиток особистих професійних здібностей задля реалізації практичного аспекту діяльності фахівця зі спеціальної освіти.