Практичні аспекти супроводу. Семінар-тренінг на тему «Втрата і горювання»

10 березня 2021 року об 9.00 в оn-line-режимі відбувся психологічний семінар-тренінг «Втрата і горювання. Практичні аспекти супроводу». Організатори семінару – доцент кафедри психології Логвінова Діана Валеріївна, практичний психолог ЗОШ №7 м. Дружківки – Кортяк Наталією Володимирівною.

У роботі семінару взяло участь 25 студентів спеціальності 053 Психологія, 6 викладачів кафедри психології. Також на зустрічі виступала завідувачка центру практичної психології і соціальної роботи в Управлінні освіти Бахмутської міської ради – Головко Вікторія Анатоліївна, яка є стейкхолдером освітньої (освітньо-професійної) програми «Психологія» першого (бакалаврського) рівня спеціальності 053 Психологія. Вона висловила позитивний відгук й запросила, у свою чергу, студентів і викладачів на психологічний фестиваль, що відбудеться у квітні в Бахмутському центрі практичної і соціальної роботи. Студентам і викладачам кафедри психології дуже сподобалася така форма взаємодії, ними була висловлена подяка та сподівання на подальшу взаємодію із фахівцями практичної психології.