Засідання кафедри прикладної психології спільно зі стейкхолдерами у лютому місяці

4 лютого 2021 року відбулося планове засідання кафедри прикладної психології спільно зі стейкхолдерами в ході якого були розглянуті нагальні питання.

Одним з основних питань було обговорення результатів анкетування серед студентів, випускників та стейкхолдерів щодо освітніх програм університету. Завідувач кафедри, кандидат психологічних наук, професор Мелоян А.Е. розповіла присутнім про результати анкетування. В цілому оцінки спеціальності 053 Психологія за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти є задовільними. Стейкхолдер Гаража М.В. зауважила, що виникали певні труднощі під час анкетування, але завідувач кафедри Мелоян А.Е. інформувала та допомогала в їх вирішенні.

До питань порядку денного в рамках співпраці зі стейкхолдером Кайоткіною Т.А., було включено питання розгляду та затвердження членами кафедри Авторської програми за темою «Реалізація особистісного потенціалу підлітків». Авторами програми є Гармаш Н.О. - практичний психолог ЦППСР управління освіти Костянтинівської міської ради та Рубан А.М. - практичний психолог ЗЗСО № 13 Костянтинівської міської ради. Тетяна Адамівна розповіла, що дана програма направлена на формування адекватної самооцінки і сприйняття себе як суб'єкта соціальних контактів, розвиток ставлення до оточуючих як суб'єкта міжособистісних відносин, позитивного само сприйняття. Програма сприяє особистісному зростанню та самовизначенню особистості дитини, а саме, формування соціально – комунікативної компетентності, позитивної емоційної сфери.

Після детального розгляду, викладачі кафедри надали свої рекомендації щодо поліпшення змістового наповнення та зауважили, що програма є актуальною й може бути рекомендована для використання практичними психологами закладів загальної середньої освіти.