Семінар на тему: «Психологічне та психічне здоров’я особистості»

18 лютого 2021 р. відбувся семінар «Психологічне та психічне здоров’я особистості». Організатори заходу − доцент кафедри психології Сергєєва І.В. та доцент кафедри педагогіки вищої школи Фатальчук С.Д.

Мета заходу: проаналізувати наукові підходи до проблеми психологічного та психічного здоров’я та обговорити дані емпіричних досліджень з метою залучення уваги до питань профілактики захворювань і підвищення якості життя.

Семінар відбувся у форматі онлайн за допомогою месенджера Zoom за викладачів кафедр психології та педагогіки вищої школи, запрошених фахівців, стекйхолдера освітньої програми 053 «Психологія» Бурковського Костянтина Сергійовича та студентів. Всього в заході прийняло участь 29 осіб.

Запрошений лікар-психіатр КНП «Обласна клінічна психіатрична лікарня» (м.  Словянськ) Костюченков О.С., координатор мобільної бригади психічного здоров`я Ярцева Т.В., президент громадської організації «Відкрита асоціація психологів-практиків «Трансформація» Ромашко Ю.М.

Доповіді та виступи викликали активний інтерес учасників семінару. У запитаннях та коментарях лунало розуміння значущості обговорюваної проблеми та практична зацікавленість у знаннях та відповідних навичках.