Співпраця робочої групи спеціальності 014 середня освіта, мова і література (англійська) зі стейкхолдерами

В рамках співпраці робочої групи спеціальності 014 Середня освіта, Мова і література (англійська) зі стейкхолдерами, а також в рамках співпраці ДВНЗ “Донбаський державний педагогічний університет” з Вищою школою управління і адміністрації в Ополє, співробітниками кафедри германської та слов’янської філології разом зі стейкхолдерами були підготовлені та подані до друку матеріали у Міжнародній колективній монографії “Філологія: історія і сучасний стан”:

1. Korotiaieva I., Babenko O. “PROFESSIONAL DEVELOPMENT AND IN-SERVICE TRAINING OF FOREIGN LANGUAGE TEACHER”;
  2. Лях О.В., Литвиненко О. “Навчання англійської мови в загальноосвітніх школах в умовах дистанційного освітнього процесу: труднощі та шляхи їх подолання”;
  3. Орел А.С., Луганцова Є.А. “Формування кореляції за твердістю / м’якістю в українській мові”;
  4. Піскунов О.В., Калатур Є.М. “Представники Казанської лінгвістичної школи про питання прамови”.

Колективна монографія буде видана польським академічним видавництвом Вищої школи управління і адміністрації в м. Ополє, Польща (https://www.wszia.opole.pl/).