Засідання робочої групи спеціальності 014 Середня освіта, Мова і література (Англійська)

В кінці січня відбулася чергова онлайн-зустріч Робочої групи спеціальності 014 Середня освіта, Мова і література (англійська) із зовнішніми стейкхолдерами: Бабенко Оксана Анатоліївна, директор Слов'янського педагогічного ліцею Слов'янської міської ради Донецької області, вчитель української та англійської мов (роботодавець); Дяченко Неля Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 9 Слов’янської міської ради Донецької області, вчитель математики (представник роботодавця); Курьянович Ірина Сергіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №16 Слов’янської міської ради Донецької області, вчитель англійської та німецької мов (представник роботодавця); Луганцова Євгенія Анатоліївна, методист Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, учитель англійської мови (вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель) Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Лиманської міської ради Донецької області (фахівець), Калатур Евгенiя Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Олександрiвський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст." Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області, вчитель російської мови та зарубіжної літератури (представник роботодавця). На зустрічі було розглянуто оновлену програму ОП, спеціальність 014 Середня освіта Мова і література (англійська), проаналізовано зміни в освітніх компонентах і вибіркових дисциплінах, а також відповідність загальних і фахових компетентностей програмним результатам навчання.

Керівник групи забезпечення, завідувач кафедри, доктор філологічних наук, професор Глущенко В.А. окреслив перспективи подальшої співпраці на найближче майбутнє. Плідна і жвава дискусія завершилася обговоренням нагальних питань, в яких зацікавлені обидві сторони.