Бойко Ірина Володимирівна

Навчання у магістратурі за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» кафедри педагогіки вищої школи ДДПУ дало можливість пройти стажування в європейському ЗВО – Вищій технічній школі у Катовіцах (Польща) у період лютий-травень 2019 р. Пропрацювавши три роки на посаді викладача та побачивши проблеми професійної освіти, у жовтні 2019 р. вступила до аспірантури ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» кафедри педагогіки і методики технологічної та професійної освіти за спеціальністю 015 – професійна освіта, де на сьогодні успішно продовжує свою освітню та наукову діяльність у якості аспіранта, що дозволить найближчим часом захистити дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії.