Розпочато впровадження сертифікатних програм

У ДВНЗ "Донбаський державний педагогічний університет" розпочато впровадження сертифікатних програм для педагогічних працівників закладів освіти.

З 30.11.2021 року по 10.12.2021 року кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри логопедії та спеціальної психології Кордонець Вікторією Володимирівною проведені заняття за сертифікатною програмою "Інноваційні логопедичні технології в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами".
Кількість слухачів: 30 осіб (вчителі Комунального закладу "Куп'янська спеціальна школа" Харківської обласної ради та вихователі Миколаївської спеціальної ЗОШ-інтернат №7 Донецької обласної ради).
На заняттях обговорювалися проблемні питання щодо основ професійного розвитку вчителя-логопеда, розвитку професійних компетентностей сучасного фахівця закладу освіти тощо. Особлива увага приділялася використанню новітніх логопедичних технологій роботи з дітьми із ООП.
Слухачі, які успішно виконали завдання та склали підсумковий тест, отримали сертифікати.
Бажаємо подальших успіхів!