ФАТАЛЬЧУК Сергій Дмитрович

кандидат педагогічних наук, доцент

Фатальчук С.Д. має вищу освіту. У 1996 році закінчив Слов’янський державний інститут з відзнакою зі спеціальності „Трудове навчання” і здобув кваліфікацію вчителя трудового і професійного навчання за профілем „металообробка”. З 15.08.1996р. по 01.09.1999р. працював вчителем креслення і трудового навчання в Новоолександрівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Сахновщинського району Харківської області. У 1998 році заочно з відзнакою закінчив спецфакультет „Практична психологія в закладах освіти” Слов’янського державного педагогічного інституту і здобув кваліфікацію практичного психолога в закладах освіти. З 1.09.1999р. по 10.11.1999 р. працював заступником директора з виховної роботи Новоолександрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Сахновщинського району Харківської області.

З 1 листопада 1999 року по 31 жовтня 2002 року навчався в очній аспірантурі зі спеціальності 13.00.01 – теорія та історія педагогіки, після закінчення якої з 18 листопада 2002 р. працював асистентом кафедри педагогіки СДПУ. З 1 вересня 2005 р. по 6 червня 2008 р. працював старшим викладачем кафедри педагогіки СДПУ.

У вересні 2006 р. успішно захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою „Становлення та розвиток гімназійної освіти східноукраїнського регіону (друга половина ХІХ – початок ХХ століття)”. З 1.02.2008 року працював на посаді доцента кафедри педагогіки СДПУ. З 15.01.11 року доцент кафедри педагогіки СДПУ

У 2019 році заочно з відзнакою закінчив Харківський національний технічний університет «Харківський  політехнічний інститут» спеціальність (кваліфікація за дипломом) «Освітні педагогічні науки», та спеціальність (кваліфікація за дипломом)  «Цивільна безпека», освітня програма «Охорона праці».

В даний час працює на посада доцент  кафедри педагогіки вищої школи

Факультет гуманітарної та економічної освіти ДВНЗ ДДПУ

Має 52 наукові праці.

Проводить лекційні та практичні заняття з дисциплін: світовий досвід та сучасні тенденції університетської освіти, професійний імідж педагога-андрагога; професійний імідж педагога-тьютора; педагогіка вищої школи.

В даний час є членом «Всеукраїнська асоціація Істориків педагогіки ім. В.Сухомлинського (з жовтня 2002р. по тепер. час) та асоціація психологів практиків «Траесформація) м .Краматорск (з червня 2018 по тепер. час)

Загальний педагогічний стаж – 24 роки, стаж роботи у ВНЗ – 21 рік.