Смоляр Єлизавета Дмитрівна

лаборант кафедри

У 2020 році в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» здобула базову вищу освіту за спеціальностями 014 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), кваліфікація: Учитель мови (англійської, німецької, російської) та зарубіжної літератури; 016 Спеціальна освіта, кваліфікація: Вчитель-дефектолог. Вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку. Асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням.

З 2020 року є здобувачем вищої освіти другого (магістерського) рівня в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» за спеціальностями 011 Освітні, педагогічні науки та 035 Філологія.

Стаж роботи – 1 рік.

Веде ділову документацію, бере участь в організації освітнього процесу на кафедрі та факультеті.