Топольник Яна Володимирівна

завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, доцент

Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.09 – теорія навчання (2012), доцент кафедри педагогіки вищої школи (2016), доктор педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті (2019).

Стаж роботи у ЗВО – 11 років.

Автор понад 100 наукових праць у провідних журналах і фахових виданнях, 3 навчальних посібників, монографії з проблем організації наукової праці та самостійної роботи студентів, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті.

Науковий напрям: теоретико-методологічні засади впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес закладів вищої освіти.

Викладає дисципліни: Педагогіка вищої школи, Професійний імідж викладача вищої школи, Тренінгова діяльність у закладі вищої освіти, Педагогічні технології в професійній діяльності педагога-тьютора, Історія розвитку теорії та практики освіти дорослих і андрагогіки.

Керує науковими дослідженнями аспірантів.