СИПЧЕНКО Ольга Миколаївна

кандидат педагогічних наук, доцент

Освіта: вища

Слов’янський державний педагогічний університет, 2004 р. [диплом з відзнакою], спеціальність за дипломом – 7.010101. Дошкільне виховання. 7.040102. Практична психологія, кваліфікація за дипломом – «Вихователь дітей дошкільного віку, практичний психолог у закладах освіти»

Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет», 2018 р. [диплом з відзнакою], спеціальність за дипломом – 011 Освітні, педагогічні науки, кваліфікація за дипломом – «Викладач вищого навчального закладу»

Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет», 2018 р. [диплом з відзнакою], спеціальність за дипломом – 073 Менеджмент, кваліфікація за дипломом – «Менеджер (управитель) підприємств, установ, організацій та їх підрозділів. Менеджер (управитель) з адміністративної діяльності»

Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет», 2018 р., спеціальність за дипломом – 035 Філологія, кваліфікація за дипломом – «Філолог-перекладач (англійська, німецька мови)»

Кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки (2008 р.), доцент кафедри педагогіки (2010 р.)

Керівник аспірантами та здобувачами за спеціальностями 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти

Стаж роботи у ЗВО – більше 10 років.

Наукові праці: понад 70 науково-методичних публікацій у провідних журналах і фахових виданнях, зокрема монографій – 2 (колективні монографії), навчальних посібників – 1, методичні розробки – 9.

Сфера наукових інтересів:   професійно-педагогічна підготовка фахівця у закладі вищої освіти; моделювання діяльності викладача ЗВО; медіаосвіта тощо.

Викладає навчальні дисципліни: «Педагогіка вищої школи», «Професійний імідж викладача вищої школи», «Моделювання освітньої підготовки та професійної діяльності фахівця», «Дистанційна освіта в закладах вищої освіти», «Основи медіаосвіти дорослих», «Основи андрагогіки», «Професійні компетентності педагога-тьютора».

Рік початку діяльності в університеті: 2007.

WEB: https://www.sypchenko.org/