Результати участі у методичному семінарі з підготовки педагогів-тренерів за програмою «ProSkills, PROнавички майбутнього» у рамках програми ООН з відновлення та розбудови миру

01 квітня 2021 року у рамках засідання кафедри педагогіки вищої школи здобувачем 2 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Бойко Іриною Володимирівною (науковий керівник – к.пед.н., доцент Сипченко О.М.) було презентовано досвід участі у методичному семінарі з підготовки педагогів-тренерів за програмою «ProSkills, PROнавички майбутнього» у рамках програми ООН з відновлення та розбудови миру, й, зокрема, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та підтримки Міністерства освіти і науки України.

Методичний семінар проходив з 25 по 29 березня 2021 року в місті Святогірськ Донецької області. Програма була спрямована на підготовку педагогів до формування у молоді універсальних навичок ХХІ століття, пов’язаних із: ефективною комунікацією, взаємодією у цифрову епоху, співтворчістю, лідерством, вмінням створювати індивідуальні й колективні стратегічні дії, творчим та критичним мисленням, усвідомленням майбутнього в напрямку кроскультурності й миротворчості. Під час тренінгів учасники програми відпрацювали PROнавички комунікації, кооперації, логічно мислення, креативного підходу до вирішення складних життєвих питань та навчилися самовизначатися у професійній сфері. За результатами участі у методичному семінарі всі учасники отримали сертифікати, що надають їм право виступати в ролі тренерів за вказаною програмою. В рамках реалізації зазначеного проєкту на 1 етапі пропонується проведення даного заходу серед викладачів ЗВО.

Колектив кафедри педагогіки вищої школи щиро дякує Ірині Володимирівні за цікаву і змістовну доповідь та має надію на подальшу співпрацю.