Відкрита онлайн-лекція з навчальної дисципліни «Основи медіаосвіти дорослих» у рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами ОПП «Педагогіка вищої школи»

26 березня 2021 року на кафедрі педагогіки вищої школи було проведено відкриту онлайн-лекцію з навчальної дисципліни «Основи медіаосвіти дорослих» у рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами ОПП «Педагогіка вищої школи».

Лекторами виступили викладач кафедри ПВШ к.пед.н., доцент Сипченко О. М. та зовнішні стейкголдери: в.о.ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) к.пед.н., доц. Бурцева Ю. О. та директор Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» к.пед.н. Олійник О. І.

Відкриту онлайн-лекцію відвідали викладачі кафедри ПВШ, зовнішні стейкголдери: директор Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П. Ф. Кривоноса Гусейнов С. Н., фахівець-практик Бондаренко Н. В. (старший майстер в/н СБРЦПО імені П. Ф. Кривоноса), завідувач відділення Слов’янського енергобудівного фахового коледжу (СЕБТ), викладач вищої категорії, фахівець-практик Турка В. М., викладач-методист Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж», представник роботодавця, випускниця спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (2019 р.) Мацокіна Н. Г., здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОПП «Педагогіка вищої школи» та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за ОНП «Освітні, педагогічні науки».

Під час засідання лекторами було презентовано навчальну дисципліну «Основи медіаосвіти дорослих». Учасники обговорили питання щодо сучасних аспектів медіаграмотності у сфері вищої освіти, медіакультури як складової андрагогічної підготовки сучасного фахівця, формування медіакомпетентності педагога-андрагога, розвитку критичного мислення андрагогів засобами медіаосвітніх технологій.

Присутні на онлайн-лекції зазначили актуальність висвітленої проблеми на сучасному етапі розвитку освіти дорослих. Викладачі, стейкголдери та здобувачі висловили побажання плідної співпраці з організації та проведення подальших освітніх заходів.

Дякуємо всім за участь в онлайн-лекції та бажаємо подальшої наснаги на освітянській ниві!