Звітування здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Освітні, педагогічні науки» за І півріччя 2020-2021 н.р.

05 березня 2021 року на кафедрі педагогіки вищої школи та 23 березня 2021 року у проректора з науково-педагогічної роботи, д.фіз.-мат.н., професора Чайченка С.О. відбулося звітування здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Освітні, педагогічні науки» за І півріччя 2020-2021 н.р.

Під час звітування аспіранти презентували результати власних наукових досліджень, наукові керівник охарактеризували роботу здобувачів за звітній період та окреслили перспективи подальшої роботи.

Проректор Чайченко С.О. заслухав звіти аспірантів, поставив запитання до здобувачів та наукових керівників, ознайомив із актуальною інформацією щодо особливостей підготовки наукових кадрів на сучасному етапі розвитку вищої освіти. Наприкінці зустрічі Станіслав Олегович зазначив, що звітування здобувачів пройшло на високому рівні та побажав подальших успіхів на науковій ниві.