Зустріч з майбутніми вступниками у рамках проведення Дня відкритих дверей у Донбаському державному педагогічному університеті

20 березня 2021 року до факультету гуманітарної та економічної освіти завітали гості, майбутні вступники, які планують продовжити навчання на наших освітніх програмах. Зустріч розпочалася в актовій залі університету на традиційному загальноуніверситетському заході «День відкритих дверей», де абітурієнтів привітала ректорка, пані Світлана Омельченко, проректор з науково-педагогічної роботи Станіслав Чайченко ознайомив присутніх з особливостями вступу-2021.

Знайомство з нашими абітурієнтами продовжила декан ФГЕО Светлана Саяпина, яка розповіла детальніше про освітні програми, за якими вони можуть навчатися на факультеті, про його структуру, склад кафедр та потужний професорсько-викладацький склад. Шановні вступники, будемо раді бачити Вас серед наших здобувачів!