Участь здобувачів у тренінгу, організованого для студентів закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей від МOM Ukraine з «Безпечної міграції та працевлаштування»

15 березня 2020 року представники 6-ти закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей презентували роботу стосовно висвітлення проблеми торгівлі людьми та безпечної міграції.

Здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» ОПП «Педагогіка вищої школи» Гончарова Наталія Володимирівна взяла участь у тренінгу, організованого для студентів закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей від МOM Ukraine з «Безпечної міграції та працевлаштування». Разом із іншими студентами нашого університету Гончарова Н. пройшла дводенний онлайн-тренінг (4 години на день), де тренери розповідали про те, як не потрапити на гачок до шахраїв або в рабство. Учасники прослухали корисну інформацію про протидію торгівлею людьми, дивилися відео-розповіді людей, які постраждали від примусового рабства та як організація МОМ допомагала їм.

Отже, студенти пройшли крутий онлайн- квест, залучили до нього інших (https://quest.stoptrafficking.org/start) і зібрали якомога більше сертифікатів. Так, наш Донбаський державний педагогічний університет зібрав аж 351 сертифікат та здобув почесне 2 місце.

P.S. Представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) і людям, які зазнали наслідків конфлікту, протидіє торгівлі людьми.