Кафедра педагогіки вищої школи запрошує на навчання до магістратури на 2021-2022 навчальний рік!

Кафедра педагогіки вищої школи запрошує на навчання до магістратури на 2021-2022 навчальний рік за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки за освітньо-професійною програмою «Педагогіка вищої школи», після успішного завершення якої Ви отримаєте кваліфікацію «Магістр з освітніх, педагогічних наук».

Професійні компетентності дозволять поглибити 2 блоки вибіркових дисциплін за напрямами «Основи андрагогіки» та «Тьюторські технології». Будемо раді бачити Вас серед наших здобувачів!

Зв’язатися з нами можна:

на сторінці facebook www.facebook.com/groups/kafedrapvsh

за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

за мобільним телефоном +38(095)5088328, +38(050)1629168