Державна атестація за вибірковою частиною здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

07 грудня 2020 року на факультеті гуманітарної та економічної освіти продовжує роботу атестаційна комісія з перевірки підготовки здобувачів зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки на здобуття професійної кваліфікації «Викладач закладу вищої освіти, андрагог», «Викладач закладу вищої освіти, тьютор».

10 студентів другого магістерського рівня заочної форми складають комплексний кваліфікаційний екзамен за вибірковою частиною «Тьютерські технології» та 6 студентів другого магістерського рівня заочної форми складають комплексний кваліфікаційний екзамен за вибірковою частиною «Основи андрагогіки». Атестація здобувачів проводиться у дистанційній формі. Комісія на чолі з доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри теорії та практики початкової освіти Гавриловою Людмилою Гаврилівною та у складі екзаменатора д.пед.н., проф., завідувача кафедри педагогіки вищої школи Топольник Яни Володимирівни, стейкхолдера к.пед.н., доц., в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) Бурцевої Юлії Олександрівни та секретаря к.пед.н., доц. Коркішко Олени Геннадіївни відмітила високий рівень організації підготовки та проведення атестації та побажала успіхів здобувачам під час складання комплексного кваліфікаційного екзамену за вибірковою частиною.