Відкрите лекційне заняття кандидата педагогічних наук, старшого викладача Коркішка Артема Володимировича

17.11.2020 р. на факультеті гуманітарної та економічної освіти старшим викладачем Коркішком Артемом Володимировичем було проведено відкрите лекційне онлайн-заняття на тему «Організація освітнього процесу у закладах вищої освіти» з дисципліни «Теорія і практика вищої професійної освіти в Україні».

Заняття було проведене зі студентами-магістрантами 1 курсу освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Лекцію відвідали завідувачка кафедри педагогіки вищої школи професор Топольник Я.В та викладачі кафедри доценти Сипченко О.М. і Фатальчук С.Д.

В ході навчального часу викладачем були повністю розкриті питання теми, а мета заняття досягнута. Головні тези заняття були запропоновані до нотування. При проведенні лекції старший викладач Коркішко А.В. продемонстрував високий професіоналізм, вміння чіткої структуризації навчального матеріалу, а також володіння педагогічною технікою та вміле використання прийомів психологічного впливу на аудиторію. Варто підкреслити якість та раціональність у використанні демонстраційних матеріалів під час організації роботи зі студентами у дистанційній формі.

В цілому, заняття пройшло на високому науково-методичному рівні, що дає змогу стверджувати про відповідність старшого викладача Коркішка А.В. вимогам, які висуваються до посади старшого викладача кафедри педагогіки вищої школи.