З 9 по 16 листопада 2020 року викладачі кафедри педагогіки вищої школи та здобувачі 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» взяли участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) «ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ЯК НЕТРАДИЦІЙНА ФОРМА СУЧАСНОЇ ОСВІТИ НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМИ MOODLE» за такими напрямами:

1. Організація дистанційного навчання в системі Moodle Перші кроки.
  2. Створення дистанційного курсу та робота з таблицями на платформі Moodle.
  3. Особливості створення тестів на платформі Moodle.
  4. Створення завдань їх оцінювання та управління на плітформі Moodle.

Організаторами Міжнародного підвищення кваліфікації виступили Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян». Учасники Вебінару отримали сертифікати з підвищення кваліфікації (1,5 кредити ECTS, що становить 45 годин). Результати навчання здобувачів, отримані у неформальній освіті, зараховані в рамках виконання самостійної роботи за освітніми компонентами «Сучасні інформаційні технології» та «Дистанційна освіта у ЗВО» (https://ddpu.edu.ua/pvs/index.php/mahistratura/neformalna-osvita).