Засідання разових спеціалізованих вчених рад у ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

11 та 13 листопада 2020 року завідувач кафедри педагогіки вищої школи, доктор педагогічних наук, професор Топольник Яна Володимирівна у якості голови та рецензента взяла участь у засіданнях 3 спеціалізованих вчених рад з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії у ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Захисти дисертацій проходили у конструктивному науковому діалозі серед усіх учасників, які отримали неоціненний досвід організації та проведення наукових заходів такого рівня відповідно до Порядку проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 167. Члени спеціалізованих вчених рад відзначили високий рівень наукових робіт, що були представлені до захисту, та виступили зі словами підтримки до їх авторів. Колектив кафедри педагогіки вищої школи щиро вітає здобувачів та наукових керівників з високими науковими досягненнями та бажає здоров’я, радості перемог та наснаги на нові здобутки на освітянській та науковій нивах!