Виїзне засідання робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи», за участю зовнішнього стейкхолдера, директора Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.

13 жовтня 2020 року відбулося виїзне засідання робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи», у Слов’янському багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса.

Гарант ОПП завідувач кафедри педагогіки вищої школи ДВНЗ «ДДПУ» Топольник Я.В., зовнішній стейкхолдер Гусейнов С.Н. (директор СБРЦПО імені П.Ф. Кривоноса), фахівець-практик Бондаренко Н.В. (старший майстер в/н СБРЦПО імені П.Ф. Кривоноса), викладачі кафедри педагогіки вищої школи ДВНЗ «ДДПУ» Фатальчук С.Д., Гарань Н.С. та здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Смоляр Є.Д. обговорювали проєкт освітньо-професійної програми, зокрема, аспекти проблеми фахових компетентностей, що повинні бути сформовані у магістрів галузі вищої освіти. Учасники обговорення зазначили, що метою навчання за ОПП виступає підготовка висококваліфікованого фахівця, здатного професійно застосовувати на практиці сучасні педагогічні форми, методи та прийоми; формування компетентностей та здатностей використовувати набуті знання та вміння у професійній (викладацькій, освітній, виховній, науково-дослідницькій, аналітичній, консультативній, комунікативній, організаційно-методичній) діяльності.