Засідання робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи», за участю зовнішнього стейкхолдера, завідувача відділення Слов’янського енергобудівного технікуму, фахівця-практика Турки В.М.

12 жовтня 2020 року відбулося засідання робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи», на кафедрі педагогіки вищої школи ДДПУ.

Гарант ОПП Топольник Я.В., зовнішній стейкхолдер, фахівець-практик Турка В.М. (завідувач відділення Слов’янський енергобудівний технікум), викладачі кафедри педагогіки вищої школи ДВНЗ «ДДПУ» Фатальчук С.Д., Гарань Н.С. та здобувач 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Смоляр Є.Д. обговорювали проєкт освітньо-професійної програми. Під час обговорення учасники відмітили, що ОПП включає вибірковий освітній компонент, представлений для можливості формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувача, передбачає професійно-практичну, педагогічну та психологічну підготовку здобувачів до професійної діяльності в закладах вищої освіти. У рамках засідання Туркою В.М. було проведено науково-методичний семінар «Розвиток професійно-технічної освіти в Україні: сучасний стан, проблеми та перспективи» для здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Під час проведення семінару розглядалися актуальні проблеми розвитку ПТО, особливості організації освітнього процесу у закладах ПТО на прикладі Слов’янського енергобудівного технікуму. Здобувачі виступали активними учасниками обговорення означеного кола питань та на завершення подякували Віктору Миколайовичу за надану можливість безпосереднього спілкування із фахівцем-практиком у галузі професійно-технічної освіти.