25 вересня 2020 року кафедру педагогіки вищої школи відвідали 12 студентів з Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, які приймають участь у проєкті «Студентська академічна мобільність (САМ) Україна».

На зустрічі були присутні студенти 1 курсу магістерського рівня вищої освіти зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» (Педагогіка вищої школи). Декан факультету гуманітарної та економічної освіти, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки вищої школи Саяпіна С.А. зустріла гостей та провела для них відкриту лекцію-презентацію «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті», на якій представила результати навчальної поїздки до університету імені Масарика (м. Брно, Чехія). Світлана Анатоліївна звернула увагу, що базовими положеннями у діяльності університету є стратегія інтернаціоналізації вищої освіти. Також ознайомила присутніх із особливостями організації освітнього процесу в університеті, структурою й принципами роботи педагогічного факультету зазначеного закладу вищої освіти, та розповіла про особливості організації освітнього процесу в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Крім цікавої та змістовної лекції, було проведене несподіване бліц-опитування з історії педагогіки, яке показало, що студенти бездоганно володіють матеріалом, здобутим за попередні роки навчання.

Зустріч завершилася цікавою притчею від лекторки та побажаннями всього найкращого в навчанні та подальшому життєвому шляху.