Відкрите лекційне заняття кандидата педагогічних наук, доцента Фатальчука Сергія Дмитровича

09.09.2020 р. на факультеті гуманітарної та економічної освіти доцентом Фатальчуком Сергієм Дмитровичем було проведено відкрите лекційне заняття на тему «Система вищої освіти в країнах Європи і Америки». Заняття було проведене зі студентами-магістрантами заочного відділення філологічного факультету та магістрантами денного відділення фізико-математичного факультету. Лекцію відвідали завідувачка кафедри педагогіки вищої школи професор Топольник Я.В та викладачі кафедри доценти Гарань Н.С. і Сипченко О.М.

В ході навчального часу викладачем були повністю розкриті питання теми, а мета заняття досягнута. Лекція супроводжувалася використанням ТЗН (комп’ютер, мультимедійна дошка). Головні тези заняття були запропоновані до нотування і представлені на екрані дошки. Доцент Фатальчук С.Д. вдало поєднав виклад нового матеріалу зі знаннями, які студенти отримали при вивченні таких навчальних дисциплін як «Педагогіка вищої школи», «Педагогічна філософія» тощо.

В цілому, заняття пройшло на високому науково-методичному рівні, що дає змогу стверджувати про відповідність доцента Фатальчука С.Д. вимогам, які висуваються до посади доцента кафедри педагогіки вищої школи.