Кафедра педагогіки вищої школи пишається аспірантами освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки»

01

Аспірантка 1 курсу Гончарова Наталя та аспірант 2 курсу Сипчук Єгор ОНП Освітні, педагогічні науки представляли Донбаський державний педагогічний університет та кафедру педагогіки вищої школи на V Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Науковий керівник аспірантів: проф. Яна Топольник.

Доповідь Наталії «Організація професійної діяльності викладачів засобами Google-Documents» та доповідь Єгора «Використання смартфону як інструменту формування експериментальних вмінь та дослідницьких навичок учнів на уроках фізики» отримали схвальні відгуки та викликали жваве обговорення серед учасників Форуму.

Освіта і наука заради миру!