Зустріч із першокурсниками-магістрантами освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»

01

1 вересня 2023 року на кафедрі педагогіки вищої школи відбулась зустріч із першокурсниками-магістрантами освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»!

У межах кураторської години завідувачка кафедри та гарант ОП проф. Яна Топольник детально ознайомила здобувачів щодо цілей й змісту ОП, форм та методів навчання, особливостей формування індивідуальної освітньої траєкторії, звернула увагу, що у межах ОП у магістрантів є унікальна можливість опанувати додаткові фахові компетентності за напрямами «Основи андрагогіки» та «Тьюторські технології».

Куратор 1 курсу доц. Наталія Гарань зорієнтувала магістрантів щодо правил і процедур, що регулюють права та обов’язки здобувачів, особливостей організації освітнього процесу у 2023-2024 навчальному році, структури комунікаційних зв’язків на факультеті, функціонування системи дистанційного навчання в університеті.

На зустріч також завітали здобувачі 2 курсу на чолі з куратором доц. Сергієм Фатальчуком. Старшокурсники поділились досвідом навчання на ОП, побажали молодшим колегам наснаги та успіхів на шляху до великої мети!

Вітаємо наших здобувачів у кафедральній родині!

Освіта і наука заради миру!

03