Участь в онлайн-зустрічі до Міжнародного дня жінок і дівчат у науці

У грудні 2015 року Генеральна асамблея ООН проголосила 11 лютого Міжнародним днем жінок і дівчат у науці. Напередодні цього свята, 10 лютого 2022 року, декан факультету гуманітарної та економічної освіти професор Саяпіна Світлана Анатоліївна взяла участь в онлайн-зустрічі із відомими жінками, які зробили значний внесок в українську науку, що була організована та проведена на базі центру гендерної освіти кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету.

Гості заходу поділилися своїми розповідями про власні здобутки, особливості рішення займатися науковою діяльністю, перешкоди та бар’єри, що довелося здолати на шляху до реалізації важливої мети.

Колектив кафедри педагогіки вищої школи вітає всіх колежанок та здобувачок із Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

Бажаємо здоров’я, успіхів у науковій діяльності, радості нових відкриттів, наснаги на високі звершення та здійснення мрій!

Цікаві факти

Свято засновано з метою посилення уваги до доступу жінок і дівчат будь-якого віку до досягнень і розвитку науки, техніки та інновацій як запоруки забезпечення ґендерної рівноправності в цій сфері.

За даними Інституту статистики ЮНЕСКО, лише 28% науковців у світі – жінки.

В Україні серед науковців – 45% жінок.

Україна займає 12 місце за кількістю жінок-вчених в рейтингу серед 41 країни світу.

Понад 60 країн приєднались до ініціативи і проводять спеціальні заходи, присвячені цьому дню.