Освітню програму «Педагогіка вищої школи» акредитовано!

Кафедра педагогіки вищої школи та ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» підтвердили відповідність освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки сучасним вимогам освітнього простору та продовжують підготовку майбутніх викладачів закладів вищої освіти для потреб регіону та України.

Щиро дякуємо всім, хто безпосередньо брав участь під час підготовки та проведення акредитаційної експертизи, хто підтримував на шляху до важливої мети.

Особливі слова вдячності ректорці ДДПУ Омельченко Світлані Олександрівні, першій проректорці Набоці Ользі Георгіївні, керівнику підрозділу ліцензування, акредитації та підвищення кваліфікації Ніколайчук Анні Сергіївні, методистам з питань ліцензування та акредитації Машир Любові Миколаївні та Гармаш Олені Миколаївні.