Участь у майстер-класі «Толерантне спілкування: правила діалогу та дискусії»

28 грудня 2021 року викладачі, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Освітні, педагогічні науки» та здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Педагогіка вищої школи», а також випускники спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки кафедри педагогіки вищої школи взяли участь у майстер-класі «Толерантне спілкування: правила діалогу та дискусії», що був проведений командою викладачів ДДПУ (Саяпіна С.А., Топольник Я.В., Панасенко Е.А., Березка С.В.) та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Ступак О.Ю.) у рамках реалізації проєкту «Територія толерантності: кращі європейскі практики».

На майстер-класі проф. Світлана Саяпіна презентувала результати соцопитування проведеного у ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» щодо рівня сформованості вміння слухати іншу людину та анонсувала найближчі заходи у рамках проєкту. Запрошеною лекторкою майстер-класу стала Олена Тупахіна – доктор філологічних наук, доцент, експерт з питань ціннісних орієнтирів ЄС та конструювання європейської ідентичності. Пані Олена розкрила міфи та факти про Європейські цінності, особливості їх сприйняття та впровадження в Україні. Обговорили результати дослідження щодо ставлення української спільноти до цінності «толерантність», осмислили виклики на шляху формування толерантності сучасного суспільства. Друга частина майстер-класу була проведена доц. Софією Березкою та була присвячена конкретним методам та технікам формування толерантного спілкування у здобувачів вищої освіти у рамках освітнього процесу.

Дякуємо усім лекторам та експертам за організований майстер-клас, цікаву інформацію та комфортну атмосферу спілкування!