Державна атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Математика) та 014 Середня освіта (Фізика) на фізико-математичному факультеті

У період з 14 по 24 грудня 2021 року завідувач кафедри педагогіки вищої школи, доктор педагогічних наук, професор Топольник Яна Володимирівна у якості голови взяла участь у засіданні атестаційної комісії фізико-математичного факультету з перевірки підготовки здобувачів зі спеціальностей 014 Середня освіта (Математика) та 014 Середня освіта (Фізика). Здобувачі другого магістерського рівня денної форми навчання складали кваліфікаційні екзамени з математики та методики навчання математики, з фізики та методики навчання фізики, з інформатики та методики навчання інформатики у дистанційній формі. Колектив кафедри педагогіки вищої школи приєднується до привітань здобувачів з успішним складанням атестаційного екзамену та бажає подальших успіхів.