Кураторська година «Права й обов’язки здобувача вищої освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»

08 грудня 2021 року куратором доцентом кафедри педагогіки вищої школи Гарань Н.С. в академічній групі здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Педагогіка вищої школи» денної та заочної форм навчання було проведено кураторську годину на тему «Права й обов’язки здобувача вищої освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Учасники зустрічі обговорювали питання щодо дотримання законів України, правил внутрішнього розпорядку університету, принципів академічної доброчесності у науково-освітній діяльності та запобігання проявів академічної недоброчесності. Гарань Н.С. закцентувала увагу здобувачів на їх правах та обов’язках у закладі; нормативно-правових документах, що регламентують усі види діяльності ЗВО; змісті Кодексу честі та гідності ДВНЗ «ДДПУ», Положення про комісії з питань етики та академічної доброчесності в ДДПУ, Положення про академічну доброчесність педагогічних, науково-педагогічних працівників та здобувачів у «ДДПУ»; дбайливому ставленні до матеріально-технічного забезпечення в університеті.

Дискусію викликали питання щодо оволодіння знаннями та професійними навичками, необхідними сучасному фахівцеві; використанні набутих знань на користь нашої країни; активної участі у науковому, культурному та громадському житті університету.

Присутні на кураторській годині зазначили актуальність висвітлених проблем та висловили побажання щодо подальшої плідної співпраці на освітянській ниві.