Участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасна психологія і педагогіка: теорія і модерна практика освітнього процесу в епоху пандемічних викликів»

30 листопада 2021 року викладачі та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти кафедри педагогіки вищої школи взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасна психологія і педагогіка: теорія і модерна практика освітнього процесу в епоху пандемічних викликів», що була проведена на базі кафедри психології ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Співорганізаторами заходу виступили кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Громадська організація «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя».

Спікерами було презентовано результати власних досліджень проблем організації освітнього процесу в умовах пандемії. У ході дискусії учасники обговорили психолого-педагогічні аспекти сучасного освітнього процесу, роль інноваційних технологій у підготовці фахівців гуманітарного профілю до роботи з дітьми та молоддю в епоху пандемічних викликів, сутність сучасних психолого-педагогічних технологій навчання і розвитку дітей дошкільного віку, психологічні та педагогічні проблеми розвитку особистості в умовах Нової української школи, проблеми самореалізації особистості у форматі дистанційного навчання, особливості психолого-педагогічного супроводу та інноваційних технологій надання психологічної допомоги сучасній сім’ї у реаліях сьогодення.

Доповідачем від кафедри педагогіки вищої школи на Всеукраїнській конференції витупив здобувач 1 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Сипчук Єгор. Він презентував доповідь «Проблема формування дослідницької компетентності учнів з фізики в умовах дистанційного навчання», що отримала схвальні відгуки в науковій спільноті.

Дякуємо колегам за надану можливість взяти участь у заході, за цікаві доповіді, корисну інформацію та комфортну атмосферу під час зустрічі!