Участь в Заключній онлайн-конференції проєкту «Зміни педагогічних факультетів для ХХІ століття»

24 листопада 2021 року викладачі кафедри педагогіки вищої школи взяли участь в заключній онлайн-конференції проєкту «Зміни педагогічних факультетів для ХХІ століття», що була організована й проведена Університетом імені Масарика (Чехія) та Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова.

Спікерами було презентовано результати реалізації проєкту, представлено актуальні проблеми та перспективи розвитку вищої освіти у європейських країнах та Україні: Куди прямуєш, університете? (Ленка Ґулова), Модернізація освітніх курсів інтерактивними онлайн ресурсами для підготовки студентів педагогічних спеціальностей (Оксана Ступак), Зміна епістемічного фільтру управління (Маркета Кошаткова), Дискусійні питання підготовки вчителів в умовах онлайн, дистанційного та змішаного навчання (Оксана Струтинська), Інтернаціоналізація вищої освіти на перетині Сходу і Заходу: виклики для України (Галина Усатенко), Можливості та виклики використання дистанційного зондування та ГІС-технологій у навчальному процесі: український досвід (Світлана Бабійчук), Трансдисциплінарність – можливості та виклики (Маркета Кошаткова), Готовність суспільства і людей з особливими потребами до успішної взаємодії (Євгеній Клопота), Нові ролі педагогів в умовах відкритої освіти: вчитель як розробник та промоутер відкритих освітніх ресурсів (Наталя Мараховська).

У ході дискусії учасники обговорили можливості впровадження результатів реалізації проєкту під час організації освітнього процесу в європейських та українських університетах, а також висловили побажання щодо подальшої плідної співпраці.

Дякуємо колегам за надану можливість взяти участь у заході, конструктивний діалог та комфортну атмосферу спілкування!