Обговорення та затвердження тем дисертаційних робіт здобувачів 1 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» та тем кваліфікаційних робіт здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня

11 листопада 2021 року у рамках засідання кафедри педагогіки вищої школи та засідання робочої групи і стейкголдерів ОПП «Педагогіка вищої школи» та ОНП «Освітні, педагогічні науки» відбулося обговорення та затвердження тем дисертаційних робіт здобувачів 1 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Освітні, педагогічні науки» та тем кваліфікаційних робіт здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Педагогіка вищої школи» спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Гарант ОНП «Освітні, педагогічні науки» декан гуманітарної та економічної освіти, д.пед.н., професор Саяпіна С.А. та гарант ОПП «Педагогіка вищої школи» д.пед.н., професор Топольник Я.В. розповіли здобувачам спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки про особливості написання, основні вимоги до структури та обсягу наукових робіт, терміни їх підготовки та умови допуску до захисту.

Здобувачі розкрили актуальність досліджуваних проблем, презентували науковий апарат, завдання та методи дослідження, окреслили перспективи впровадження теоретичних та практичних результатів проведення майбутньої наукової роботи.

Наукові керівники охарактеризували діяльність здобувачів на попередньому етапі підготовки дисертаційних та кваліфікаційних робіт та виступили із пропозиціями щодо підтримки наукових досліджень, що розглядалися.

Здобувачі мали можливість поставити питання до всіх присутніх та висловили побажання проведення подальших спільних зустрічей.

Під час обговорення було прийнято рішення щодо затвердження тем наукових робіт здобувачів ОНП «Освітні, педагогічні науки» та ОПП «Педагогіка вищої школи».

Дякуємо всім за участь та бажаємо першокурсникам наснаги на високі досягнення на освітянській та науковій нивах!