Святкова Вчена рада з нагоди 30-річного ювілею Факультету гуманітарної та економічної освіти

12 жовтня 2021 року відбулося засідання святкової Вченої ради з нагоди 30-річного ювілею Факультету гуманітарної та економічної освіти, в якому взяли участь адміністрація університету та весь колектив факультету. Ведучою виступила декан Саяпіна Світлана Анатоліївна.

Святковий захід відкрив із музичною композицією здобувач 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Педагогіка вищої школи» Блажей Степан. Фотоісторія факультету та відеолистівки від завідувачів кафедрами про досягнення колективів та мрії на майбутнє підсилили комфортну атмосферу заходу.

Зі словами привітання та подяки виступила ректор Омельченко Світлана Олександрівна. Сертифікат на придбання офісної техніки був корисним подарунком для факультету. З нагоди ювілею керівництво університету та всі члени колективу отримали грамоти, серед яких були відзнаки від Національної академії педагогічних наук України, Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації, Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації, Донбаського державного педагогічного університету, факультету гуманітарної та економічної освіти.

Завершив святковий захід виступ творчого колективу тріо баяністів «ДоМіНо» у складі старших викладачів Кривохвостова В.Б., Чугая С.М., доцента Роздимахи А.І. кафедри музики і хореографії факультету початкової, технологічної та професійної освіти ДДПУ.

Колектив кафедри педагогіки вищої школи щиро дякує за чудовий концерт, почесні нагороди та гарний настрій!