Зустріч із першокурсниками другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Педагогіка вищої школи»

7 вересня 2021 року на кафедрі педагогіки вищої школи відбулась зустріч зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Зустріч було організовано у змішаному форматі – здобувачі були присутні в аудиторії та онлайн.

Завідувач кафедри педагогіки вищої школи професор Топольник Я.В. ознайомила здобувачів із освітньою-професійною програмою «Педагогіка вищої школи», її змістом, структурою, освітніми компонентами та видами практичної підготовки, а також представила викладачів, які забезпечують освітній процес відповідної ОПП. Професор Топольник Я.В. зазначила, що колектив кафедри активно та ефективно співпрацює зі стейкголдерами, проводить різноманітні науково-методичні та виховні заходи з метою підвищення якості підготовки майбутніх викладачів закладів вищої освіти. Декан факультету гуманітарної та економічної освіти, професор Саяпіна С.А. розповіла здобувачам про особливості написання кваліфікаційної (магістерської) роботи, терміни її підготовки та захисту. Доценти кафедри Сипченко О.М. та Гарань Н.С. представили вибіркові блоки «Основи адрагогіки» та «Тьюторські технології» фахового компоненту ОПП. Завідувач кафедри практичної психології професор Панасенко Е.А. презентувала дисципліну широкого вибору «Тренінг самопізнання та розвитку комунікативної компетентності».

Здобувачі мали можливість поставити питання до всіх присутніх та висловили побажання плідної співпраці з організації та проведення подальших спільних зустрічей.

Дякуємо всім за участь та бажаємо першокурсникам віри у себе, цікавого навчання, радості нових відкриттів, наснаги на високі досягнення та здійснення мрій!