Науково-методичний семінар «Академічна доброчесність університетської спільноти»

20 квітня 2021 року доцентом кафедри педагогіки вищої школи Гарань Н.С. було проведено науково-методичний онлайн-семінар «Академічна доброчесність університетської спільноти» для викладачів кафедри та здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Спікер ознайомила присутніх із проєктом «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти», що реалізується в Україні Американськими Радами з міжнародної освіти. Доцент Гарань Н.С. представила реальний практичний досвід та підсумкові здобутки реалізації програм з академічної доброчесності в освітніх закладах США та Канади, навела приклади успішних практик в питаннях академічної доброчесності та якості освіти.

Учасники зустрічі обговорювали питання особливостей проведення наукових досліджень, процедури проведення опитування здобувачів, політику та спроможності університету в контексті академічної доброчесності та якості освіти, а також окреслили деякі стратегічні та практичні зміни, що необхідно здійснити в освітній системі України. Здобувачі мали нагоду поставити питання та поспілкуватися з викладачами щодо принципів академічної доброчесності університетської спільноти.

Присутні на семінарі зазначили актуальність висвітленої проблеми на сучасному етапі розвитку освіти і науки. Викладачі та здобувачі висловили побажання плідної співпраці з організації та проведення подальших науково-методичних заходів.

Дякуємо всім за участь у семінарі та бажаємо подальшої наснаги на освітянській та науковій нивах!