Кураторська година «Права й обов’язки студента ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Бесіда «Кодекс честі студента»

06 листопада 2020 року куратором, старшим викладачем кафедри педагогіки вищої школи Коркішком А.В. в академічній групі здобувачів 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Педагогіка вищої школи» було проведено кураторську годину на тему «Права й обов’язки студента ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», під час якої відбулась бесіда «Кодекс честі студента».

Учасники зустрічі обговорювали питання щодо додержання законів України, статуту та правил внутрішнього розпорядку університету; керування принципами академічної доброчесності у науково-освітній діяльності; докладання максимуму зусиль для оволодіння знаннями та професійними навичками, необхідними сучасному фахівцю; використання набутих знань на користь нашої країни; активної участі у науковому, культурному, спортивному та громадському житті університету; долучення до корпоративної культури; сприяння підвищенню іміджу університету; дотримання здорового способу життя; дбайливого ставлення до матеріально-технічного забезпечення в університеті.

Здобувачі активно обговорювали ці питання, висловлювали власні думки, щодо Кодексу, пропонували до розгляду інші норми, що, на їх думку, пов’язані з Кодексом честі студента. Присутні на кураторській годині зазначили актуальність висвітленої проблеми та висловили побажання щодо проведення подальших виховних заходів.

Дякуємо всім за участь та бажаємо подальшої наснаги на освітянській ниві!