Викладачі та аспіранти кафедри педагогіки вищої школи отримали сертифікати проходження курсу вивчення польської мови, організованого Українсько-польським міжнародним центром ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»!

Викладачі кафедри педагогіки вищої школи Топольник Я.В., Сипченко О.М., Гарань Н.С. та здобувачі 2 курсу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» Дзина Л.С., Іотковська М.О., Бойко І.В. успішно завершили вивчення курсу польської мови, організованого Українсько-польським міжнародним центром ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» при підтримці Посольства Республіки Польща в Україні та отримали сертифікати, що засвідчують проходження відповідної програми.

Щиро дякуємо ректору ДДПУ Омельченко Світлані Олександрівні та директору Центру Колган Олені Володимирівні за надану можливість та щоденну підтримку, викладачам Жешувського університету Magdalena Brzezowska-Borcz та Marta Wolamam за цікаві лекції, корисні практичні вправи та емоційно комфортну атмосферу під час занять. Wszystkim życzymy sukcesów w dziedzinie edukacji, inspiracji do nowych wysokich osiągnięć i liczymy na dalszą owocną współpracę!