Завідувача кафедри педагогіки вищої школи, доктора педагогічних наук, професора Топольник Яну Володимирівну обрано до складу експертів секції «Україна в мінливому світі: інклюзивне, інноваційне, мисляче суспільство» Експертної ради МОН за фаховими напряма

Завідувача кафедри педагогіки вищої школи, доктора педагогічних наук, професора Топольник Яну Володимирівну за результатами конкурсного відбору для формування персонального складу секцій Експертної ради МОН за фаховими напрямами у 2021 році було обрано до складу експертів Секції «Україна в мінливому світі: інклюзивне, інноваційне, мисляче суспільство» Наукової ради МОН України.

Секція охоплює такі актуальні на даний час наукові напрями: інтеграція до європейського науково-освітнього простору; інноваційні технології навчання та виховання дітей та молоді; підтримка обдарованої молоді та формування у дітей сучасного світогляду, моральної і громадянської позиції; актуальні проблеми педагогіки, психології та соціології; соціально-психологічна реабілітація та адаптація; гендерні дослідження.

06 серпня 2021 року у дистанційному форматі відбулося перше засідання секції «Україна в мінливому світі: інклюзивне, інноваційне, мисляче суспільство». Новообрані експерти представляли заклади вищої освіти з усієї України. Під час зустрічі було обрано голову, заступника голови та секретаря, вирішено організаційні питання, окреслено завдання та перспективи діяльності секції.

Вітаємо Яну Володимирівну з обранням до складу експертів МОН України! Бажаємо успішної роботи, оволодіння новими компетентностями та набуття корисного досвіду! Висловлюємо подяку ректору, доктору педагогічних наук, професору Світлані Олександрівні Омельченко та проректору з науково-педагогічної роботи, доктору фізико-математичних наук, професору Станіславу Олеговичу Чайченко за довіру та надану можливість представляти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» під час проведення експертизи проєктів наукових робіт (розробок) молодих вчених.